Alışverişinizi buradan yapabilirsiniz

HAKKIMIZDA


“Tecrübeyi faydaya dönüştürüyoruz.”
Ev dışı tüketim sektörüne uzun yıllarını vermiş olan tecrübeli kadromuzu “Merkez Satış Dağıtım A.Ş.” çatısı altında bir araya getirerek 2016 yılında faaliyetlerimize başladık.

Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle olan güvene dayalı bağımızı hiç koparmadan, ürün ve marka portföyümüzü kısa sürede daha da genişleterek “Tüm ev dışı tüketim ihtiyaçlarını hızlı, ekonomik ve güvenilir bir servisle tek bir ‘MERKEZ’den sunma” mottosuyla yola çıktık.

Hayat Kimya, Coca Cola, Doğadan, Unilever, Lipton, Koroplast, SCA, Nilco gibi sektöründe lider firmaların ana bayiliklerinin yanı sıra, Kurukahveci Mehmet Efendi, P&G Professional, Çaykur, Nescafe v.b. birçok markanın oluşturduğu geniş ürün portföyümüzden ihtiyacınız olan tüm ürünleri, sipariş sonrası 48 saat içinde tüm Marmara bölgesinde kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

Sektörün en iyi firmalarının bayilikleri, deneyimli kadromuz ve kusursuz servis ağımız ile hizmetinizdeyiz.
Temizlik kağıtları ve deterjanları, sarf malzemeleri, çay, kahve, tüm içecek ürünleri, kırtasiye ve gıda maddelerinden oluşan geniş bir ürün portföyü sunmaktayız.

Otel, restoran, cafe, ofis, AVM’ler, yemek firmaları, hastaneler, özel ve devlet kuruluşları; okullar, doktor muayenehanesi gibi çok geniş bir sektörel yelpazenin ihtiyaçlarına anında yanıt veriyoruz.

Geniş dağıtım ağı; 200’den fazla güvenilir marka ve 3000’in üzerinde ürün seçeneğiyle hizmet veren Merkez Dağıtım A.Ş., 12 kişilik deneyimli satış ekibi ve takım ruhuyla hareket eden kadrosu ile sadece satış öncesi değil satış sonrasında da sizlere 7/24 destek vererek sorularınızı yanıtlıyor, sorunlarınıza çözüm buluyor.

Vizyonumuz

Ev dışı tüketim sektöründe şeffaflık, samimiyet, tutarlılık ve dürüstlükten ödün vermeden, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını müşteri odaklı bir bakışla güvenilir bağlar kurarak tek bir “MERKEZ”den giderebileceği lider kuruluş olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet sunarak ve bu hizmetlerimizi satış sonrası destekle birleştirerek ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak hem firmaların kendi içindeki gelişimlerine hem de sektörün dinamiklerine fayda sağlamak.